Depilacja laserowa Linscan

  • Home
  • Depilacja laserowa Linscan

Depilacja laserowa w Częstochowie

REWOLUCJA W USUWANIU OWŁOSIENIA – SKANOWANIE LINIOWE

Laser diodowy LINSCAN

To jedyny laser z trybem skanowania liniowego, opartego na bezbolesnej technologii MCT. Zintegrowany system chłodzenia pozwala na znieczulenie miejsca zabiegowego. Skanowanie liniowe powoduje pracę na różnych głębokościach skóry wychwytując melaninę. Proces ten zajmuje około 0,5-1,0s i przypomina w działaniu kserokopiarkę. Duży obszar zabiegowy wymaga zaledwie kilku przestawień głowicy, co pozwala na osiągnięcie bardzo krótkiego czasu zabiegu (plecy 15-20 min).

Dowiedziona skuteczność

Testy kliniczne przeprowadzone przez prof.dr Uwe Paascha z Uniwersytetu w Lipsku dowodzą, że laser diodowy Linscan ze skanowaniem liniowym osiąga wysoką efektywność w zabiegach usuwania owłosienia.
Skuteczność zależy od fazy wzrostu włosa w jakiej aktualnie znajduje się włos. Najlepsze rezultaty uzyskujemy, gdy włos znajduje się w fazie anagen-fazie wzrostu włosa.

depilacja laserowa Częstochowa
Urządzenie przeznaczone jest do usuwania włosów ciemnych jak i jasnych mieszków włosowych. Przed zabiegiem nie można wyrywać włosków (penseta, depilator elektryczny, wosk). Jedynie można ogolić owłosienie między zabiegami.
Pierwsze efekty widać po 2-3 tygodniach. Jest to okres podczas którego martwe włosy pozbawione cebulki wysuwają się ze skóry, po czym wypadają.

Zabieg należy wykonać od 4 do 6 razy.Jeden zabieg pozwala na usunięcie 30% owłosienia. Seria zabiegów likwiduje 98% owłosienia.

Dodatkowe wskazania do lasera Linscan:

  • leczenie grzybicy
  • leczenie drobnych zmian naczyniowych
  • usuwanie rumienia

Linscan zdobył serca czytelniczek magazynu Cosmopolitan i otrzymał nagrodę Prix de Beauty jako najlepszy zabieg medycyny estetycznej 2015 r.
Posiada Certyfikat przyznany przez amerykańską agencję rządową FDA.