Laser Light Sheer

  • Home
  • Laser Light Sheer

Depilacja laserowa w Częstochowie

Depilacja laserowa Light Sheer – metoda polega na uszkodzeniu macierzy włosa. Skuteczność zależy od fazy wzrostu włosa w jakiej aktualnie znajduje się włos. Najlepsze rezultaty uzyskujemy,  gdy włos znajduje się w fazie anagen – fazie wzrostu włosa.

Aby usunąć prawie wszystkie włosy potrzebujemy 3 – 4 zabiegów, w odstempach co 4 – 6 tygodni.

Naszym Klientom oferujemy laser diodowy Light Sheer Lumenis, który jest uznany na całym świecie za jeden z najmocniejszych, najskuteczniejszych laserów dostępnych na rynku.

Urządzemie Light Sheer Diode Laser System posiada honorowany na całym swiecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków.

depilacja laserowa Częstochowa

Agencja FDA odpowiada za kontrolę urządzeń medycznych i urządzeń emitujących promieniowanie. Pozytywna opinia wydana przez FDA niestwierdza negatywnego wpływu na zdrowie.

Najszybsze jest usuwanie włosów ciemnych na jasnej skórze. Możemy również usunąć jasne owłosienie, ale wtedy liczba zabiegów będzie większa, niż cztery. Przed zabiegiem nie można włosków wyrywać (penseta, depilator elektryczny) i woskować.

Jedynie można golić owłosienie pomiędzy zabiegami. Po pierwszym zabiegu laserem Light Sheer zostaje usunięte około 30 – 50 % włosów, a po całej serii 98 %. Pozostałe włosy są delikatne, jaśniejsze (mało widoczny meszek).

Depilacja laserowa urządzeniem Lumenis usuwa włosy na stałe, nie powoduje uszkodzeń skóry. Unikatowa szafirowa końcówka umożliwia aktywne chłodzenie skóry co czyni zabieg bezpiecznym i prawie bezbolesnym.

Przed zabiegiem prosimy o wczesniejszą konsultacje.